Hlasovn Nominace Vsledky ankety vhry pravidla o projektu
 
Strongbody Awards 2012 je již čtvrtý ročník ankety o nejoblíbenější produkty sportovní výživy a fitness strojů pro domácí použití. Anketa je vyhlášena serverem Strongbody.cz - jedním z největších internetových obchodů se sportovní výživou, fitness zařízením, literaturou se sportovní tematikou, bezplatnou poradnou sportovcům v ČR a dalšími.

Třetí ročník ankety Strongboy.cz Awards navazuje na své dva úspěšné ročníky předchozí.

Zajímá nás, se kterými produkty jste v roce 2012 byli nejvíce spokojeni. V rámci objektivity ankety jsme i letos nechali nominaci 100% na Vás. Minulá nominace ukázala, že v anketě chcete mít nejen produkty, ale i své oblíbené balíčky. Není problém, máte je tam.

A nyní nezbývá již nic jiného než se pustit do hlasování o nejoblíbenější produkty serveru Strongbody.cz.

Cíl ankety

Cílem ankety je co nejlépe zmapovat oblíbenost a spokojenost sportovců s nejprodávanějšími produkty sportovní výživy v ČR. Tyto jejich zkušenosti chceme zaznamenat a formou výsledků ankety je dále předat těm, kteří se teprve rozhodují, který produkt si mají pořídit na podporu svého sportovního výkonu.

Anketa vzniká v době, kdy nabídka produktů sportovní výživy výrazně vzrůstá a trh začíná být zaplaven tak velkým množstvím produktů pro sportovce, že i někteří odborníci začínají mít problémy orientovat se mezi jednotlivými produkty a rozpoznávat ty špičkové od těch méně kvalitních.

Poděkování sponzorům

Děkujeme sponzorům, díky nimž může být anketa prezentována mezi širokou sportující veřejností a díky nimž je hlasování pro účastníky ankety ještě zajímavější.
 


Výsledky předešlých anket
Strongbody.cz Awards:
2008, 2009, 2010
Strongbody.cz